Dlaczego dzieci uwielbiają zabawę w kulkach?

Zabawa w basenie z kulkami i na zjeżdżalni to jedne z ulubionych aktywności naszych pociech. Warto zatem zorganizować im urodziny wypełnione kulkami, by zapamiętały ten dzień do końca życia. 🙂

Zabawa w kulkach jest bardzo rozrywkowa, pozwala dzieciom wyszaleć się, poganiać i porzucać lekkimi kulkami. Skakanie, bieganie, zjeżdżanie, chowanie to wszystko wpływa pozytywnie na nastrój dzieci, pozwalając im się zmęczyć w najprzyjemniejszy z możliwych sposobów.

Dzieci bawiąc się w kulkach czują się jak ryby w wodzie. Ganiają za sobą, chowają, skaczą, wyzwalając z siebie nieskończone ilości energii i dobrego samopoczucia. Uwielbiamy wtedy animować je oraz przyglądać się zabawom, które są często interesujące i prześmieszne.

Wszystkie gwiazdy na niebie wskazują zatem, żeby przeżyć super fajne urodziny, warto skorzystać z sali zabaw która posiada kulki i zjeżdżalnie. Stąd serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą salą, która jest w pełni przystosowana do wyprawiania urodzin i innych wyjątkowych dni.

Ele Mele Kulki zapewnia właśnie taki rodzaj zabawy, jak i mnóstwo innych atrakcji które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających. Prócz kulek i zjeżdżalni, dzieci znajdą u nas interaktywny projektor podłogowy, samochody oraz mnóstwo zabawek. Dla głodomorków mamy przygotowane specjalne poczęstunki. Oferujemy również dekoracje sali urodzinowej zgodnie z założeniami, tak by dziecko mogło bawić się w okół swoich ulubionych postaci z bajek.

Po więcej informacji zapraszamy na podstronę oferta, w celu zapoznania się z pakietami prosimy odwiedzić cennik