Gdzie warto zorganizować urodziny dziecku?

Urodziny to jeden z najważniejszych dni dla dzieci. Wtedy czują się jak w niebie. Warto postarać się i zorganizować im ten dzień jak najweselej by czuły się uradowane i szczęśliwe. Jest wiele form i możliwości zorganizowania dziecku urodzin. Poniżej listujemy preferowane przez nasze uciechy:

Urodziny w domu

Jedna z najpopularniejszych form wyprawiania urodzin. Jeżeli mamy odpowiednią powierzchnie w mieszkaniu i czas by przygotować wszystko, jest to bardzo dobry wybór. Dzieci w swoim domu czują się dobrze, znają każde miejsce. Warto wtedy przystroić całe mieszkanie, upieć dobre ciasto i przygotować przekąski, tak by dzieci były zadowolone. Dodatkowo nalezy zagwarantować jakąś rekreacje, mogą to być gry, wyjście na zabawę, konsola (chociaż odradzamy), tak by dzieci miały się czym zająć. Jeżeli jednak już wiele razy wyprawiane były urodziny w domu warto pomyśleć o organizacji urodzin w plenerze lub w sali zabaw.

Urodziny w plenerze

Urodziny na wolnym powietrzu mają swoje zalety jeżeli trafia się ładna pogoda. Od maja do września można je organizować. Świeże powietrze, duża przestrzeń i słońce pozwalają spędzić bardzo przyjemny dzień z dziećmi i zorganizować ciekawe atrakcje. Najlepiej wybrać park albo las, należy jednak przez cały czas mieć na oku wszystkie dzieci, by nie zdażyło się nic nieprzyjemnego.

Urodziny w sali zabaw

Zdobywającą na popularności forma wyprawiania urodzin. Dzięki niej mamy pewność dwóch rzeczy – dziecko będzie szczęśliwe, rodzice będą wypoczęci. Sala zabaw Ele Mele Kulki zapewnia pełną organizacje urodzin od poczęstunku po gry i zabawy. U nas dzieci czują się jak w raju. Zjeżdżalnia, kulki, interaktywne zabawy, samochodziki, wszystko to co gumisie lubią najbardziej. Po więcej informacji prosimy o kontakt – +48 501 121 918